Údržba:
Siete nevyžadujú žiadnu údržbu. Odporúča sa však sieť raz za rok očistiť vodou prípadne za pomoci stlačeného vzduchu prefúkať od nečistôt. Siete sú odolné voči poveternostným podmienkam ale i napriek tomu sa odporúča v zimnom období siete z okna demontovať.

Highslide JS Siete 25 x 10 ISSO s falcom:
Tento typ siete patrí medzi najpredávanejšie typy sieti v našom segmente. Podobne ako v prípade profilu 25 x 10 sa jedná o valcovaný hliníkový profil. Je určený pre montáž na všetky typy plastových okien a niektoré typy euro okien. Vyznačujú sa tým, že pri montáži sa nezasahuje do okna ani nie je potrebné vŕtanie do plastu okna. Sieť sa jednoducho za pomoci plastových uší uchytí háčikmi o tesniace gumičky okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu máme v ponuke 5 typov háčikov vo veľkostiach 0, 12, 17, 20, 25, 30 mm, ktoré sú farebne prispôsobené odtieňom profilu siete.

Highslide JS   MATERIÁL:
Profil valcovaný 25 x 10 s falcom (biely, hnedý, imitácia dreva) Plastové rohy - vnútorné (biele), vonkajšie (biele, hnedé, RAL 8003) Sieťovina - sivá (sklolaminát potiahnutý PVC) Tesniaca guma - 6 mm (biela, hnedá a RAL 8003) Plastová úchytka - uško (biela, hnedá, RAL 8003) Háčik - 0, 12, 17, 20, 25, 30 mm (biela, hnedá, RAL 8003)

Highslide JS PRÍPLATKY:
predel (biely, hnedý)

ROZMERY:
Základný účtovný rozmer: 0,50 m2

Maximálne doporučené rozmery:
Šírka 1700 mm
Výška 1800 mm
Plocha 3,20 m2

 

* tieto rozmery sa môžu brať do úvahy i v prípade uznávania reklamácií

 

Údržba:
Sieťové dvere nevyžadujú žiadnu údržbu. Odporúča sa však sieť raz za rok očistiť vodou prípadne za pomoci stlačeného vzduchu prefúkať od nečistôt. Siete sú odolné voči poveternostným podmienkam, ale i napriek tomu sa odporúča v zimnom období siete z dverí demontovať.

Highslide JS Sieťové dvere 50 x 20:
Toto je klasický a najobľúbenejší typ sieťových dverí vôbec. Na trhu sa udržiava už viac než 7 rokov a stále patrí medzi najčastejšie objednávané a cenovo najvýhodnejšie. Podľa želania zákazníka sa na sieťové dvere montuje v prípade záujmu predel a okopová lišta. Meranie predelu od spodku dverí po stred priečky. * Ak bolo vaše meranie iné uveďte to do poznámky. Sieťové dvere sa montujú na rám dverí s uchytením na pánty. V ponuke máme: obyčajné pánty (biele, hnedé, RAL 8003) samozatváracie pánty (biele, hnedé, RAL 8003) Samozatváracie pánty, ako už samotný názov vyjadruje sú s napínacou pružinkou a tá zabezpečí zatvorenie sieťových dverí. Na opačnej strane sa profil pripne k rámu dverí za pomoci magnetov namontovaných na dverovej sieti a plieškov, ktoré upevníme na rám dverí.

Highslide JS   MATERIÁL:
Profil valcovaný 50 x 20 (biely, hnedý, imitácia dreva) Plastové rohy - vonkajšie (biele, hnedé, RAL 8003) Sieťovina - sivá (sklolaminát potiahnutý PVC) Tesniaca guma - 6 mm (biele, hnedé, RAL 8003) Predel sieťových dverí (biely, hnedý, imitácia dreva) Pánty klasické: 2 ks (biele, hnedé, RAL 8003) Magnetky: 2 ks (biela, hnedá) Madlo dverové: 1 ks (biele, hnedé, RAL 8003)

Highslide JS PRÍPLATKY:
okopová lišta (biela, hnedá, imitácia dreva) samozatváracie pánty (biele, hnedé, RAL 8003)


Highslide JS ROZMERY:
Maximálne doporučené rozmery:

Šírka 1200 mm
Výška 2500 mm
Plocha 2,80 m2

 

* tieto rozmery sa môžu brať do úvahy i v prípade uznávania reklamácií